Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ebediyete uğurlanışının 85’inci yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Başkan Böcek, Atatürk’ün Türk Milleti’nin kalbinde derin bir boşluk bıraktığını ve her 10 Kasım’da olduğu gibi bugün de yeri doldurulamayan bir lideri kaybetmenin acısı ve üzüntüsünü yaşadıklarını belirtti. Ayrıca, Atatürk’ün Türkiye Cumhuriyeti’ni kurarak ulusun küllerinden yeniden doğmasını sağladığını ve Türk Milleti’nin bir ferdi olmaktan gurur duyduklarını vurguladı. Başkan Böcek, gençlere de Atatürk’ün mirasına sahip çıkmaları ve ilkelerine bağlı kalmaları çağrısında bulundu.